aktuality_Xduatlon 2017-04-24T08:46:17+00:00

› 23. dubna 2017

Ahoj všem. V sekci výsledky si všichni můžete stáhnout a případně i vytisknout diplom ze závodu. Stačí pouze zadat své startovní číslo a je to Zdraví Jakub.


› 22. dubna 2017

První ročník X Duatlonu Bára je za námi a byl to 1. ročník s velkým R. Náročná a poctivá trasa společně s vytrvalým deštěm prověřila všechny startující. Vše dopadlo i přes náročné podmínky dobře. Moc děkuji skvělé partě závodníků, díky kterým panovala po celou dobu závodu super atmosféra. Doufám, že příští rok se opět se všemi sejdu a přibydou snad i další lidé. Pokud jste byli se závodem spojeni, prosím, podělte se se svými zážitky s kamarády, závodníky či kolegy. Nejlepší reklama vždy vzejde od Vás samotných. Výsledky jsou k nahlédnutí v sekci výsledky. Fotografie, video čekejte v průběhu týdne. Děkujeme ještě jednou za účast a za rok na Báře nebo ještě letos na nějakém dalším našem závodě ahoj. Též děkujeme Milanovi Faitovi z Race Result Czech Zone za bazvadnou čipovou časomíru. Za celý organizátorský tým zdraví Jakub.


› 21. dubna 2017

Ahoj Všem. X Duatlon Bára, se blíží ke svému, historicky, prvnímu startu. Vše je rozplánováno a připraveno. Jsme rádi, že se na nás usmálo, v poslední době nevyzpytatelné počasí a vše nasvědčuje tomu, že i když bude závod chladnější, tak by neměl být mokrý. Zítra budete mít možnost se sami přesvědčit, jak jsou místní lesy krásné a náročné. Prezentace probíhá od 8:00 – 9:30. Startovní výstřel zazní v 10:00. Na všechny se těšíme. Zdraví Jakub.


› 10. dubna 2017

Startovní čísla na X Duatlon Bára jsou připravené a netrpělivě čekají na své majitele 🙂


› 8. dubna 2017

Ahoj všem. Závod se pomalu blíží, a tak tu máme naši pozvánku a malou ochutnávku MTB trasy. Sami se tak můžete přesvědčit, že se jedná o krásný a poctivý závod. Navíc prodlužujeme zvýhodněnou on-line registraci do 17. dubna! Na všechny se moc těšíme. Zdraví Jakub.

Celá trasa běhu a MTB k dispozici ZDE a ZDE


› 4. dubna 2017

Jelikož je trasa duatlonu jasná, tak v tuto chvíli řešíme finální podobu a vybavení občerstvovaček, pozávodního občerstvení, depa – uspořádat kvalitní závod je náročné, ale do karet nám hrají znalosti, zkušenosti a podpora našich partnerů. Nejdůležitější věcí hned za výběrem zajímavé trati je samozřejmě časomíra. Proto bych Vám rád oznámil, že na našem duatlonu bude čipová časomíra, tak jak jste zvyklí na velkých závodech. Budete znát jednotlivé časy běhu, dep, kola. Závod se koná v krásném prostředí, trasa je skvělá, zázemí ideální a tak chceme, aby se závod stal hned od svého vzniku skvělou akcí. PS: Pro mě -starého Xterráka – se stává Bára srdcovou záležitostí Zdraví Jakub.


› 28. března 2017

Venku je krásně a tak najíždíme bikovou trasu. Posílám několik fotek – pěšinky, cesty, kopce, sjezdy a na závěr krásný singletrack – co víc si přát. Za nedlouho přidáme i video. Mějte se všichni krásně, užívejte jarního počasí a těšíme se na Vás na startu. Jakub.

FOTOGRAFIE


› 17. března 2017

Přípravy na X Duatlon Bára jsou v plném proudu. V tuto chvíli jsme doladili design medailí a od tohoto týdne projíždíme trasu a počítáme všechny kořeny, zatáčky, technické výjezdy a adrenalinové sjezdy 🙂 Pro zájemce uspořádáme i otevřený trénink na trati závodu. Fotky z trati co nejdříve dodáme. Zdraví Jakub.


› 6. března 2017

Nejen pro vítěze v jednotlivých kategoriích máme medaile a diplomy. Každý, kdo se zúčastní a závod dokončí, obdrží účastnický diplom a bude mít tak památku na absolvování závodu. Diplom si budete moci stáhnout ze stránek závodu. Sportu zdar. Jakub.


› 4. prosince 2017

Od 1. ledna se můžete registrovat na X Duatlon Bára.