2019

› 12. dubna 2019

Ahoj všem, přinášíme pro ty, co mají rádi kompletní informace zprávu o systému značení. Trasa bude kompletně značena šipkami na stromech. Mezi šipkami bude na stromech pověšeno mlíko a případně na zemi vysypána mouka. Na jednom až dvou úsecích jsou přes cestu stromy a tak cesta povede vyznačeným koridorem okolo stromů. Na důležitých místech cyklistiky budou lidé s píšťalkami – jedná se hlavně o místa s prudkými sjezdy s následným ostrým odbočením. Jak víme, někdo má rudo před očima a nechceme, aby se nám někdo na trati vyválel 🙂
 
Doplňující info:
 
Parkovaní je možné dole pod rozhlednou (zde je poté možnost si po závodě umýt kolo), poté musíte po svých cca 400m do kopce pod rozhlednu. Prezentace bude probíhat od 9:00 – 10:30, před startem proběhne rozprava a odstartujeme v 11:00. Vyhlášení proběhne v cca 13:30 – 14:00, nebo po doběhu posledního závodníka. V cíli Vás čekají koláče a vzhledem k počasí bude k mání i teplý čaj.
 
Zdravíme a těšíme se na Vás. Jakub.

› 11. dubna 2019

Už se to blíží 🙂 Předpověď je stále lepší a my Vám přinášíme fotky medailí, které jsme si nyní vyzvedli. Jednu z nich jistou máte všichni, o ty větší se budete muset poprat 😉 V neděli se na všechny těšíme. Zdraví Jakub.


› 5. dubna 2019

Ahoj Vám všem. V neděli od 10:00 proběhne avizované projetí trati závodu, sraz na parkovišti pod rozhlednou Bára. Prosím dejte vědět, kdo případně dorazí, ať si mohu udělat přehled Děkuji. Zdraví Jakub.


› 4. dubna 2019

Nejen pro vítěze, ale pro každého, kdo protne cílovou pásku, máme připravenou účastnickou medaili. Možnost se přihlásit online máme do pondělí. Zdraví Jakub.


› 1. dubna 2019

Tak jako vloni na každého budou v cíli čekat skvělé koláče z malé místní a úžasné pekárny. K tomu při chladnějším počasí přibude teplý čaj či káva. Rozhodně doporučuji do cíle spěchat 🙂


› 25. března 2019

Ahoj Vám všem, jelikož se X Duatlon Bára nezadržitelně blíží, tak zveřejňuji možnost oficiálního tréninku na tratích závodu. Předpokládaný termín neděle 7. dubna v 10:00 (případně možná domluva jiného termínu). Sraz na parkovišti pod rozhlednou. Kdo bude mít chuť, ať napíše a dorazí. Zdraví Jakub.


› 12. března 2019

Jsme moc rádi, že naším partnerem se stala nová, ryze česká, značka metaXtren. metaXtren je výrobce speciálních produktů, které se uplatňují při amatérských i profesionálních sportovních aktivitách a napomáhají k dosažení a překonání nejlepších výkonů a nejvyšších met. Veškeré níže uvedené produkty si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet

Regenerační mast: pro zevní aplikaci při poškození kůže v případě:odřenin, otlaků nebo prasklin.

Speciální krém: prevence vzniku opruzenin/intertrigo, pomoc pro odeznění obtíží v oblasti třísel, kožních záhybů a dalších míst nadměrného tření, ochrana před vlivem vlhkosti.

Masážní balzám: napomáhá regeneraci a úlevě pohybového aparátu, zlepšuje prokrvení tkání.


› 4. března 2019

Super zpráva. Partnerem X duatlonu Bára je Bikero.cz, které připraví pro vítěze všech kategorií krásné ceny. Neváhejte a registrujte se na duatlon, který prověří vaše schopnosti Zdraví Jakub.

› 27. února 2019

Máme velkou radost, že se opět můžeme na našem závodě pochlubit profesionální čipovou časomírou. Tu opět zabezpečí Czech Sport Timing. Budete tak znát časy každé disciplíny a výsledky budou rychle, přehledně a ihned k nahlédnutí na velkoplošné TV. Zdraví Jakub.

› 20. února 2019

3. ročník – X Duatlon Bára. Terénní duatlon, který Vám nedá nic zadarmo, odstartuje v neděli 14. dubna. Již teď se můžete registrovat. Vzhledem k tomu, že se závod koná v CHKO Železné hory, je kapacita omezena na 100 závodníků. Nepropásněte okamžik závodit na krásném místě a v obtížném terénu Zdraví Jakub.

› 15. února 2019

Krásný, pohodový a poctivý, to je X Duatlon Bára. 3. ročník startuje v neděli 14. dubna v 11:00. Přijďte se poměřit se soupeři, sebou samým a krásnou a členitou trasou v CHKO Železné hory! Více na www.race4u.cz. (video z 1. ročníku)

2018

› 22. dubna 2018

2. ročník X Duatlonu Bára je minulostí. Děkujeme všem, kteří dorazili, a doufáme, že jste cesty nelitovali 🙂 Též gratulujeme všem, kteří si poradili s tratí bez ohledu na umístění či cílový čas. Výsledky jsou dostupné na webu závodu – race4u.cz . Fotografie a diplomy budou dostupné během zítřka. Mějte se všichni krásně a doufám, že za rok se opět setkáme. Zdraví Jakub.

› 21. dubna 2018

Zítra nás čeká krásný den, tak si ho určitě všichni užijeme. Startujeme v 11:00, prezentace bude otevřena od 9:00 – 10:30. Kromě členité a oproti minulému roku suché trati se můžete v cíli těšit na koláče z místní pekárny. Všichni zúčastnění obdrží diplom, vítězové poté krásné medaile a ceny. Na absolutního vítěze v mužské i ženské kategorii navíc čeká poukaz na víkendové půjčení zbrusu nového automobilu značky Ford.

 


› 16. dubna 2018

Dnešním dnem končí online registrace na X Duatlon Bára. Přihlásit se bude možné ještě na prezentaci v den závodu od 9:00 do 10:30. Závod odstartuje v 11:00. Těšit se můžete na krásnou trať, profi časomíru, zásobené občerstvovačky a vynikající koláče z místní pekárny v cíli. Navíc předpověď slibuje krásné počasí, tak si to všichni užijeme


› 7. dubna 2018

Medaile pro nejlepší terénní duatlonisty jsou připraveny. X Duatlon Bára startuje za 15 dní!


› 6. dubna 2018

Vzhledem k déletrvajícím problémům s registrací přes třetí stranu jsme se rozhodli spustit vlastní registrační formulář. Nyní by mělo být vše bez problémů. Omlouváme se za případné komplikace s přihlášením. Zdraví Jakub.


› 5. dubna 2018

Máme velkou radost, že se opět, tak jako vloni, můžeme na našem závodě pochlubit profesionální čipovou časomírou. Tu opět zabezpečí Czech Sport Timing. Budete tak znát časy každé disciplíny a výsledky budou rychle a přehledně ihned k nahlédnutí. Každý kdo má kolo a chuť zkusit duatlon je zván. On-line registrace je stále běží. Zdraví Jakub.


› 25. března 2018

Nejen pro vítěze v jednotlivých kategoriích máme medaile a diplomy. Každý, kdo se zúčastní a závod dokončí, obdrží účastnický diplom a bude mít tak památku na absolvování závodu. Diplom si budete moci stáhnout ze stránek závodu. Sportu zdar. Jakub.


› 20. ledna 2018

Od 1. února se můžete registrovat na X Duatlon Bára.

2017

› 23. dubna 2017

Ahoj všem. V sekci výsledky si všichni můžete stáhnout a případně i vytisknout diplom ze závodu. Stačí pouze zadat své startovní číslo a je to Zdraví Jakub.


› 22. dubna 2017

První ročník X Duatlonu Bára je za námi a byl to 1. ročník s velkým R. Náročná a poctivá trasa společně s vytrvalým deštěm prověřila všechny startující. Vše dopadlo i přes náročné podmínky dobře. Moc děkuji skvělé partě závodníků, díky kterým panovala po celou dobu závodu super atmosféra. Doufám, že příští rok se opět se všemi sejdu a přibydou snad i další lidé. Pokud jste byli se závodem spojeni, prosím, podělte se se svými zážitky s kamarády, závodníky či kolegy. Nejlepší reklama vždy vzejde od Vás samotných. Výsledky jsou k nahlédnutí v sekci výsledky. Fotografie, video čekejte v průběhu týdne. Děkujeme ještě jednou za účast a za rok na Báře nebo ještě letos na nějakém dalším našem závodě ahoj. Též děkujeme Milanovi Faitovi z Race Result Czech Zone za bazvadnou čipovou časomíru. Za celý organizátorský tým zdraví Jakub.


› 21. dubna 2017

Ahoj Všem. X Duatlon Bára, se blíží ke svému, historicky, prvnímu startu. Vše je rozplánováno a připraveno. Jsme rádi, že se na nás usmálo, v poslední době nevyzpytatelné počasí a vše nasvědčuje tomu, že i když bude závod chladnější, tak by neměl být mokrý. Zítra budete mít možnost se sami přesvědčit, jak jsou místní lesy krásné a náročné. Prezentace probíhá od 8:00 – 9:30. Startovní výstřel zazní v 10:00. Na všechny se těšíme. Zdraví Jakub.


› 10. dubna 2017

Startovní čísla na X Duatlon Bára jsou připravené a netrpělivě čekají na své majitele 🙂


› 8. dubna 2017

Ahoj všem. Závod se pomalu blíží, a tak tu máme naši pozvánku a malou ochutnávku MTB trasy. Sami se tak můžete přesvědčit, že se jedná o krásný a poctivý závod. Navíc prodlužujeme zvýhodněnou on-line registraci do 17. dubna! Na všechny se moc těšíme. Zdraví Jakub.

Celá trasa běhu a MTB k dispozici ZDE a ZDE


› 4. dubna 2017

Jelikož je trasa duatlonu jasná, tak v tuto chvíli řešíme finální podobu a vybavení občerstvovaček, pozávodního občerstvení, depa – uspořádat kvalitní závod je náročné, ale do karet nám hrají znalosti, zkušenosti a podpora našich partnerů. Nejdůležitější věcí hned za výběrem zajímavé trati je samozřejmě časomíra. Proto bych Vám rád oznámil, že na našem duatlonu bude čipová časomíra, tak jak jste zvyklí na velkých závodech. Budete znát jednotlivé časy běhu, dep, kola. Závod se koná v krásném prostředí, trasa je skvělá, zázemí ideální a tak chceme, aby se závod stal hned od svého vzniku skvělou akcí. PS: Pro mě -starého Xterráka – se stává Bára srdcovou záležitostí Zdraví Jakub.


› 28. března 2017

Venku je krásně a tak najíždíme bikovou trasu. Posílám několik fotek – pěšinky, cesty, kopce, sjezdy a na závěr krásný singletrack – co víc si přát. Za nedlouho přidáme i video. Mějte se všichni krásně, užívejte jarního počasí a těšíme se na Vás na startu. Jakub.

FOTOGRAFIE


› 17. března 2017

Přípravy na X Duatlon Bára jsou v plném proudu. V tuto chvíli jsme doladili design medailí a od tohoto týdne projíždíme trasu a počítáme všechny kořeny, zatáčky, technické výjezdy a adrenalinové sjezdy 🙂 Pro zájemce uspořádáme i otevřený trénink na trati závodu. Fotky z trati co nejdříve dodáme. Zdraví Jakub.


› 6. března 2017

Nejen pro vítěze v jednotlivých kategoriích máme medaile a diplomy. Každý, kdo se zúčastní a závod dokončí, obdrží účastnický diplom a bude mít tak památku na absolvování závodu. Diplom si budete moci stáhnout ze stránek závodu. Sportu zdar. Jakub.


› 4. prosince 2017

Od 1. ledna se můžete registrovat na X Duatlon Bára.