AKTUALITY

2020

› 9. září 2020

Dobrý večer, Vám všem. Velká cena Kunětické devítky je za námi. Na start se postavilo 145 závodníků. Pro mnohé bylo tepleji než by chtěli a s nimi souhlasím. Dnes to byla letní K9 se vším všudy. Doufám, že jste si dnešní odpoledne užili a opět se uvidíme na další již „klasické“ K9. Výsledky jsou již dostupné na webu závodu. Fotky, bodovačka a diplomy budou připraveny během zítřka. Zdraví Jakub.


› 7. září 2020

Ahoj Vám všem. Velká cena Kunětické devítky se nezadržitelně blíží a odstartuje již tuto středu!!! POZOR. Každým rokem s přechodem na září se najde několik závodníků, kteří tvrdohlavě dorazí na start v 18:00, což je škoda. Od září startujeme již v 17:00, prezentace je tedy otevřena od 16:00 – 16:50. Připraveny jsou krásné medaile, ceny od Pivovar Pernštejn, Kávoviny Především je však objednáno krásné počasí a pohodová atmosféra. V neposlední řadě se bodový zisk z tohoto závodu násobí do bodovačky poháru koeficientem 1,5. Kdo má čas ať dorazí, moc rádi všechny uvidíme!!! Veškeré informace naleznete níže v odkaze, prosím o zhlédnutí. Zdraví Jakub.

2019

› 27. června 2019

Dobré poledne, diplomy, bodovačka poháru i fotografie v lepší kvalitě jsou dostupné na webu K9 (čekejte ještě jednu fotogalerii). Děkujeme Vám, že jste dorazili a také těm, kteří nás v našem úsilí pořádat závody podporují: Hudy Pardubice, Pivovar Pernštejn, Kávoviny, Mlýn Janderov a Volchem

Nyní přecházíme do prázdninového režimu a tak K9 bude jen jednou za měsíc. Další K9 proběhne až za měsíc – 24. července. Do té doby si užívejte sportu a léta, které bude snad i snesitelné.

 


› 26. června 2019

Dobrý večer, Vám všem. Velká cena K9 je minulostí. Musím uznat, že dnešek byl nadmíru náročný, a to jak pro nás, tak především pro Vás. Jsem strašně rád, že Vás i přes dnešní extrémní počasí dorazilo na 115. Musím uznat, že tato K9 byla z pohledu běžce asi nejtěžší od počátku, co ji pořádáme. Doufám, že se Vám dnešní závod líbil a užili jste si ho. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky . Fotografie, bodovačka poháru i diplomy čekejte klasicky během zítřka. Přeji dobrou noc. Zdraví Jakub.


› 26. června 2019

Poslední info. S přáteli závodníky jsme připravili ještě jednu, samoobslužnou, občerstvovačku v Němčicích – cca 2,5km. Bude zde voda i houbičky !!! Prosíme jen o to, abyste kelímky či houbičky neodhazovali po cestě a nechali je v blízkosti občerstvovačky. Bude teplo, a tak jsme se snažili udělat vše pro to, abyste se na trati cítil komfortně.


› 25. června 2019

Ceny a medaile máme připraveny, ale i ti, co neaspirují na stupně vítězů, nemusí věšet hlavu. Po vyhlášení budeme losovat 10 běžců, kteří si odnesou krásný multifunkční šátek od HUDY Pardubice .


› 25. června 2019

Zrovna jsme vyzvedli medaile, ale hned zítra je předáme některým z vás


› 25. června 2019

Posilujeme pitný režim. Bude teplo, my ale pitný režim nepodceňujeme!!! Čeká na Vás kromě klasických sudů s vodou a iontem, dalších více jak 100 vod, 40l Coly a na cca 5km extra občerstvovačka.


› 25. června 2019

Dobré ráno Vám všem. Velká cena Kunětické K9 se nezadržitelně blíží a tak pro Vás přinášíme informace, co můžete letos čekat. Tradičně je závod vyhlašován i jako samostatná sportovní akce. Tím pádem ve středu bojujete o medaile, ceny, ale i bonusové body na celkové pořadí v poháru.

Po celou dobu si budete moci ve stanu Hudy Pardubice vyzkoušet a zaběhat v nových trailovkách Kaptiva a Bushido od LaSportova. V cíli na Vás budou čekat skvělé koláče od Mlýna Janderov. K pití bude voda, Cola, iont a to nejdůležitější na konec. Vzhledem k počasí bude na 4,5 km a 5,5 km na velkém okruhu občerstovačka s vodou.

Po doběhnutí posledního závodníka proběhne vyhlášení. Ceny jsou krásné a tím děkujeme našim partnerům – HUDY Pardubice, Porter, Pernštejn – Pardubický pivovar a.s., BM Kávoviny, Mlýn Janderov a Volchem.cz

Startujeme ve středu 26. června v 18:00. Tímto Vás všechny upřímně zveme a na všechny se těšíme.

2018

  • 26. čarvna 2018
Zítra odstartuje Velká cena Kunětické devítky, a tak je vhodné ještě jednou shrnout důležité informace. Start hlavního závodu proběhne jako vždy v 18:00, v 18:05 odstartují běžci na krátký okruh. Prezentace bude otevřena od 17:00. Od 16:00 si budete moci vyzkoušet ve stánku HUDYsport Pardubice běžecké boty LaSportiva a případně si v nich odběhnout i závod. Po doběhnutí posledního závodníka proběhne vyhlašování vítězů z hlavního závodu (velký okruh) i z malého okruhu. Těšit se můžete na medaile a ceny od Porter, Pernštejn – Pardubický pivovar a.s., Kávovin a HUDYsport Pardubice. Na konci vylosujeme z běžců hlavního závodu jednoho muže a ženu, jež si odnesou krásné běžecké boty LaSportiva Helios 2.0. Do celkové bodovačky poháru se bobový zisk z Velké ceny násobí 1,5x. V cíli si budete moci občerstvit kromě klasického pití i skvělými koláči z Mlýn Janderov. Startovné na Velké ceně je 100,- hlavní závod a 50,- krátký okruh, případně +30,- za startovní číslo pro nově příchozí. Startovní číslo pak samozřejmě platí i pro zbylé závody K9. Permanentky platí i na tento závod.
 
Upozornění: od 20:00 bude na Letní scéně na Kunětické hoře probíhat koncert a cca od 19:00 budou na parkoviště přijíždět diváci. S tím bude spojené i omezení možnosti parkování na horním parkovišti. Pro závodníky bude vyhrazeno parkování na asfaltu u otočky, odhadem se tam vejde 40 aut – viz mapka. Pokud se však budete chtít vyhnout případným komplikacím s výjezdem, prosím dbejte doporučení kastelána a parkujte na dolním parkovišti nebo přilehlé komunikaci. Pracovníci na parkovišti o situaci ví.
 
Tak to je snad vše. Zítra bude pěkně, tak nám snad nic nezabrání si užít další pohodový závod. Těšíme se na Vás a děkujeme všem, kteří nás podporují. Zdraví Jakub.