AKTUALITY

  • 26. čarvna 2018
Zítra odstartuje Velká cena Kunětické devítky, a tak je vhodné ještě jednou shrnout důležité informace. Start hlavního závodu proběhne jako vždy v 18:00, v 18:05 odstartují běžci na krátký okruh. Prezentace bude otevřena od 17:00. Od 16:00 si budete moci vyzkoušet ve stánku HUDYsport Pardubice běžecké boty LaSportiva a případně si v nich odběhnout i závod. Po doběhnutí posledního závodníka proběhne vyhlašování vítězů z hlavního závodu (velký okruh) i z malého okruhu. Těšit se můžete na medaile a ceny od Porter, Pernštejn – Pardubický pivovar a.s., Kávovin a HUDYsport Pardubice. Na konci vylosujeme z běžců hlavního závodu jednoho muže a ženu, jež si odnesou krásné běžecké boty LaSportiva Helios 2.0. Do celkové bodovačky poháru se bobový zisk z Velké ceny násobí 1,5x. V cíli si budete moci občerstvit kromě klasického pití i skvělými koláči z Mlýn Janderov. Startovné na Velké ceně je 100,- hlavní závod a 50,- krátký okruh, případně +30,- za startovní číslo pro nově příchozí. Startovní číslo pak samozřejmě platí i pro zbylé závody K9. Permanentky platí i na tento závod.
 
Upozornění: od 20:00 bude na Letní scéně na Kunětické hoře probíhat koncert a cca od 19:00 budou na parkoviště přijíždět diváci. S tím bude spojené i omezení možnosti parkování na horním parkovišti. Pro závodníky bude vyhrazeno parkování na asfaltu u otočky, odhadem se tam vejde 40 aut – viz mapka. Pokud se však budete chtít vyhnout případným komplikacím s výjezdem, prosím dbejte doporučení kastelána a parkujte na dolním parkovišti nebo přilehlé komunikaci. Pracovníci na parkovišti o situaci ví.
 
Tak to je snad vše. Zítra bude pěkně, tak nám snad nic nezabrání si užít další pohodový závod. Těšíme se na Vás a děkujeme všem, kteří nás podporují. Zdraví Jakub.