› 17. června 2017

Děkujeme všem, kteří dorazili na dnešní Pernštejnskou 15. I přes silný vítr všichni dorazili do cíle 🙂 Výsledky a diplomy jsou ke stažení v sekci výsledky. Fotografie budou dostupné v pondělí. Mějte se všichni krásně a užívejte zbytek víkendu. Běhu zdar. Jakub.


› 15. června 2017

Finisherské medaile jsme odhalili. Ještě zbývá odhalit medaile pro nejrychlejší běžce v jednotlivých kategoriích. V sobotu se dozvíme, jak to vše dopadne a kdo si je odnese 🙂 . Těšíme se na Vás. Zdraví Jakub

› 8. června 2017

Prodloužili jsme registraci na Pernštejnskou 15 do příštího pondělí. Počkat na opozdilce a případně Vám ušetřit stokorunu na startovném nám pomohl přístup pána, který pro Vás vyrábí účastnické medaile a s výrobou nám počká do tohoto mezního termínu. Těšit se můžete na krásnou trať, bohatě zásobené občerstvovačky, účastnické medaile, diplomy, v cíli obdržíte občerstvení alko/nealko a skvělé koláče z Mlýna Janderov. Hlavním bonusem pro Vás bude to, že se nebudete muset na trati mačkat se stovkami běžců a budete si tak moci užít klidný závod v přírodě J Běhu zdar, Jakub.


› 30. května 2017

Předzávodní přípravy vrcholí. Vždy razíme cestu propojení našich závodů s lokálními partnery a tak se můžete těšit na skvělé koláče z Mlýna Janderov, ceny od pivovaru Pernštejn, Kávovin a perníku Janoš. Vítězové v jednotlivých kategoriích samozřejmě obdrží medaile. Pro každého kdo proběhne cílem, bude připraven diplom nebo účastnická medaile. Neváhejte tedy a přihlaste se na pohodový a krásný závod okolím Kunětické hory. Těšíme se na Vás. Běhu zdar, Jakub.


› 4. prosince 2016

Od 1. ledna se můžete registrovat na Pernštejnskou 15.