2019

› 12. června 2019

Dobrý večer Vám všem. Na start dnešní 5. Malé ceny K9 se postavilo na start 125 běžců. Děkujeme všem, kteří jste v tomto parném počasí dorazili 🙂 Výsledky jsou již dostupné. Výsledky poháru, fotografie i diplomy budou k dispozici zítra dopoledne.
 
Další K9 bude slavnostní. I když startuje klasicky ve středu v 18:00, tak Velká cena Kunětické devítky bude trochu jiná. Čekejte občerstvení, ceny, medaile, tombolu a body násobící se koeficientem 1,5. Doufám, že si to všichni užijeme, tak jako dnes. Startujeme 26. června 🙂

 


› 11. června 2019

Ahoj Vám všem. Tak týden se s týdnem sešel a zítra je tu v pořadí 5 K9 a poslední test před Velkou cenou K9 🙂 Počasí bude veskrze letní a tak připravujeme dostatek vody. Též i vy nepodceňujte pitný režim, pořádně se před startem zavodněte, protože všichni víme, že i 9 km dokáže pěkně potrápit 🙂 Na všechny se zítra těším a ahoj v 18:00 na startu. Běhu zdar, zdraví Jakub.


› 30. května 2019

Dobré dopoledne Vám všem. Celková bodovačka, diplomy i fotografie jsou dostupné v příslušných sekcích. Další K9 se uskuteční 12. června a po ní nás už čeká Velká cena Kunětické devítky. Tento závod je vyhlášen i jako samostatný, s vyhlášením vítězů, s medailemi a cenami. Též se v tomto závodě bude násobit bodový zisk do poháru K9 koeficientem 1,5. Do té doby se mějte krásně. Zdraví Jakub a celý Team K9

!!! PROSÍM O POZORNOST !!!

Prosíme všechny závodníky, aby svá startovní čísla při závodě umístili viditelně podle pravidel atletiky na prsou (výjimku tvoří triatlonová přehazovačka). I když disponujeme cílovou kamerou, dvojitou kontrolou, tak čísla na zádech či bocích nohavic při průběhu více běžců doopravdy těžce dokážeme identifikovat. Z tohoto důvodu, pokud bude číslo umístěné na výše zmiňovaných místech, závodník obdrží k cílovému času penalizaci. Děkujeme za pochopení, jedná se o krok, který zajistí komfort nás všech.


› 29. května 2019

Dobrý večer. Děkujeme Vám všem, kteří jste dnes dorazili na v pořadí čtvrtou K9. Na start se postavilo 151 běžců – 50 na malý okruh a 101 na okruh velký. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Fotky, celková bodovačka a diplomy budou připravené během zítřejšího dopoledne. Doufám, že jste si dnešní závod užili a v půlce pracovního týdne jste si pořádně vyčistili hlavu J Další K9 se uskuteční 12. června. Zdraví Jakub.


› 28. května 2019

Ahoj Vám všem. Zítra v 18:00 odstartuje 4. Kunětická devítka 2019. Nebude pršet, nebude pražit sluníčko. Očekáváme polojasno a 16 stupňů. Takže zítra nabalit běžecké oblečení a botky a sejdeme se pod Kuňkou. Prezentace, tak jako vždy bude otevřena od 17:00 – 17:45. V 18:00 odstartují závodníci na velký okruh a za několik minut poté závodníci na okruh krátký. Běhu zdar a zítra ahoj. Zdraví Jakub.


› 16. května 2019

Dobré dopoledne Vám všem. Bodovačka poháru diplomy stejně i jako fotografie v lepší kvalitě jsou dostupné v příslušných sekcích. Těšit se můžete ještě na fotky od druhého fotografa, které též zanedlouho zveřejníme. Děkujeme za účast a běhu zdar na 4. Kunětická devítka 2019, jež se uskuteční 29. května. Zdraví Jakub.


› 15. května 2019

Hezký, teplý a suchý večer přeji všem, kteří dorazili na dnešní deštivou K9. Ačkoliv počasí nám po hodně dlouhé době nepřálo, tak i přes to dorazilo 98 statečných, kteří se deště nezalekli. Byli jste skvělí a děkujeme, že jste dorazili.

Výsledky jsou již k dispozici. Fotky, celková bodovačka a diplomy budou dostupné, tak jako vždy v průběhu zítřka. Mějte se krásně a za 14 dní, 29. května, ahoj. Zdraví Jakub.


› 25. dubna 2019

Dobré dopoledne, tak jak jsem již avizoval. Vše je hotovo. Fotografie v lepší kvalitě, diplomy a celkové body do poháru jsou připraveny k nahlédnutí. Mějte se krásně a v květnu ahoj. Zdraví JakubPS.: Kdo má zájem o permanentky na celý ročník nebo případně chce dopsat klubu do výsledovky/startovky prosím napište mně na ktspardubice@seznam.cz. Při prezentaci často není na tyto věci dostatek prostoru. Děkuji za pochopení.


› 23. dubna 2019
Běhu zdar, zítra startuje 2. Kunětická devítka a my Vám přinášíme informaci o malé změně, která doufám povede ke zrychlení prezentace. Na prezentaci budou tři přehledná stanoviště. První bude prezentace závodníků na dlouhý okruh, druhé bude pro závodníky na krátký okruh a třetí bude u mě a zde se budou registrovat závodníci, kteří nemají pro letošní ročník přiděleno startovní číslo nebo startují na K9 úplně poprvé. Na kraji prezentace bude listina pro držitele permanentek, ti svou účast pouze stvrdí svým podpisem. Doufám, že toto opatření povede k rychlejšímu odprezentování Vás všech 🙂
 
Tak zítra ve třech úhledných frontách a potom na startu ahoj 🙂 Zdraví Jakub

› 10. dubna 2019
Přátelé, kamarádi. Otvírák K9 pro letošní rok je za námi a byl to impozantní první závod. Na start se postavilo 149 běžců! Prezentace se trochu protáhla, kvůli vydávání čísel na letošní ročník a tak příště půjde vše jako na drátkách. Ale i přes to se start posunul jen o 3 minuty 🙂 Všichni jste doběhli do cíle a nikdo jste nezabloudil. Výsledky nyní zpracováváme a budou k nahlédnutí ještě dnes. Bodovačka poháru, fotografie a diplomy budou k nahlédnutí během zítřka. Uvidíme se opět za 14 dní, 24. dubna. Do té doby běhu zdar a případně ahoj v neděli ve Slatiňanech na X Duatlon Bára. Zdraví Jakub.

ARCHIV