2019

› 19. října 2019

Ahoj Vám všem. Bodovačka, fotky a diplomy jsou již k nahlédnutí zde na webu K9. Mějte se krásně, užívejte poslední dny léta, i když už to tak nevypadá a moc se na všechny těším za 14 dní na Velké ceně Kunětické devítky. Zdraví Jakub.


› 19. října 2019

Dobrý večer, Vám všem. Vítězové jsou vyhlášení, medaile rozdány a poslední závod letošního roku za námi. Co napsat, byl to opět krásný rok, často s pěkným počasím a hlavně se super atmosférou. Za to, že taková K9 je, můžete vy sami – závod je takový, jací jsou jeho účastníci. Jste prostě skvělí 🙂 Mám ohromné štěstí, že pořádám právě takový závod. Dneškem jsme ukončili 6. ročník, a to už je kousek historie. Doufám, že i v následujících letech bude vše probíhat bez problémů, ve stejném duchu a že nám zachováte přízeň.

Každopádně letos máme šanci se vidět ještě jednou, a to na Adventním charitativním běhu, jež se uskuteční v neděli 15. prosince. Opět budete moci přispět na dobrou věc, navíc se u toho proběhnete a dáte si teplý čaj či grog a zajíte to vánočními perníčky – co více si přát 🙂 Pokud Vám to vyjde, budeme rádi, když dorazíte (událost na FB vytvořím na začátku týdne).

Přeji všem hodně zdraví, pohody a v prosinci anebo v dubnu na 7. ročníku K9 ahoj.

PS: výsledky jsou již zde a fotky budou v pondělí 😉


› 18. října 2019

Dobrý den Vám všem. Účastnické medaile máme. Dnes dorazili krásné i medaile pro ty nejrychlejší z Vás. Každý rok měníme vzhled a letos si myslím, že se vážně povedly. Tak zítra v 10:00 ahoj na startu. Zdraví Jakub.


› 17. října 2019

Dobré ráno. Na poslední závod opět bude krásně. Pokud dorazíte, tak si společně užijeme závěr letošní K9. Účastnické medaile a ceny máme připraveny, medaile jsou na cestě Mějte se krásně a v sobotu ahoj. Zdraví Jakub.

› 9. října 2019

Dobrý večer, Vám všem. Poslední středeční a bodovaná K9 je minulostí. Do posledního závodu, kde nebyla nouze o boje do koncového umístění, k nám promluvilo i počasí. Podruhé nám v tomto roce na závod pršelo. Přesto doufám, že jste si závod užili. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Fotografie, diplomy a tolik očekávaná finální podoba bodovačky poháru budou dostupné během zítřejšího dopoledne. My už víme, ale necháme vás alespoň do zítřka napínat 🙂 Mějte se krásně, a teď už nás čeká jen poslední slavnostní K9 a uzavření běžecké sezóny na Kunětické hoře… a možná poběží i ředitel závodu 😉 Mějte se krásně, zdraví Jakub.


› 9. října 2019

….. že by to zase s tím počasím dnes i přes předpověď vyšlo 😉 Pro motivaci jen připomínám, že ten kdo se zúčastní alespoň 5ti bodovaných závodů K9, tak po doběhnutí finálového závodu obdrží finisherskou medaili. Odměněno speciální medailí bude i několik borců, kteří aspirují na 100% finishera👍

› 26. září 2019

Dobré dopoledne. Fotografie v i bodovačka poháru jsou dostupné v příslušných sekcích. Předposlední závod K9 se uskuteční 9. října od 17:00. Též to bude i poslední bodovaný závod ročníku a při pohlednu na jednotlivé kategorie bude tento závod rozhodovat o tom kdo se umístí na bedně J Mějte se do té doby krásně a za 14 dní ahoj. Zdraví Jakub.


› 25. září 2019

Běhu zdar. Poslední K9 se vždy z cest prášilo, tak jsme si řekli, že je potřeba konečně nějaká sprška. Každopádně start a závod máte zařízen bez deště 🙂 Též se jedná o předposlední bodovaný závod! Zdraví Jakub.


› 12. září 2019

Běhu zdar. Výsledky, diplomy a fotografie jsou již dostupné v příslušných sekcích. Také je nutno podotknout a jistě si toho mnozí všimli, že včera padl několikaletý rekord na dlouhé trase. Opět ho vytvořil Honza Volár z Etriatlon Teamu. Nejlepší čas na dlouhé trase je nyní 30:18.9 – tj. krásné tempo 3:26.7/km a to už je docela mazec 🙂 Zdraví Jakub


› 11. září 2019

 

Dobrý večer Vám všem. Dnes proběhla za krásného počasí a za účasti 138 běžců 9. Kunětická devítka. Dnešní den jsem si moc užil a doufám, že též i vy. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Celková bodovačka, fotografie i diplomy budou dostupné během zítřka. Další K9 proběhne za 14 dní, tj. 25. září. Mějte se do té doby krásně a s některými ahoj na Saar Challenge již příští sobotu. Zdraví Jakub.


› 10. září 2019

Běhu zdar. Dneska je tak krásné počasí, že vybízí po delší odmlce opět zdolat Kunětickou horu J Pro zájemce pouze upozorňujeme, že start závodu se od září posouvá na 17:00. Registrace je poté otevřena od 16:00 – 17:50. Ahoj dnes na startu. Zdraví Jakub.


› 22. srpna 2019

Dobré ráno, celková bodovačka, fotografie i diplomy jsou již dostupné v příslušných sekcích. Přeji Vám krásný zbytek léta a v září se na Vás opět těšíme. Zdraví Jakub a celý team K9.


› 21. srpna 2019

 

Běhu zdar, děkujeme Vám všem, kteří dorazili na poslední prázdninovou K9. Konečně bylo po dlouhé době příjemné počasí, které přálo dobrým časům i pohodě. Doufám, že všech 138 běžců si závod užilo 🙂 Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Fotografie, bodovačka poháru a diplomy budou k dispozici během zítřka. Další K9 startuje 11. září a pozor už v podzimním čase – tj. start od 17:00. Tím se však nemusíme znepokojovat, zatím si užívejte krásný zbytek léta a v září opět na K9 ahoj. Zdraví Jakub.


› 25. července 2019

Dobré dopoledne, bodovačka, diplomy a fotky v lepší kvalitě naleznete na webu závodu. Další K9 odstartuje za měsíc – 21. srpna. V dnešních horkých dnech bych Vás chtěl pozvat na naši další sportovní akci – trailový závod Žďárskými vrchy – Saar Challenge – který se bude konat na konci babího léta a rozhodně bude chladněji Mějte se krásně, užívejte druhou polovinu léta a na konci srpna ahoj. Zdraví Jakub.


› 24. července 2019

 

Dobrý večer, je za námi další tropická K9. I přes opětovné nelítostné teplo se na start postavilo 117 běžců. Bylo to náročné, ale patří Vám velké uznání za to, že i takové počasí Vás neodradí 🙂 Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Diplomy, bodovačku poháru a fotky čekejte klasicky během zítřka. Další K9 startuje 21. 8. a doufejme, že již za trochu přívětivějšího počasí. Dobrou noc a běhu zdar. Jakub.


› 23. července 2019

Běhu zdar, měsíc uplynul jako voda a zítra startuje první prázdninová K9. Počasí bude letní, avšak oproti minule nikoliv zdrcující Na všechny se zítra těším a ahoj v 18:00 na startu. Běhu zdar, zdraví Jakub.


› 27. června 2019

Dobré poledne, diplomy, bodovačka poháru i fotografie v lepší kvalitě jsou dostupné na webu K9 (čekejte ještě jednu fotogalerii). Děkujeme Vám, že jste dorazili a také těm, kteří nás v našem úsilí pořádat závody podporují: Hudy Pardubice, Pivovar Pernštejn, Kávoviny, Mlýn Janderov a Volchem

Nyní přecházíme do prázdninového režimu a tak K9 bude jen jednou za měsíc. Další K9 proběhne až za měsíc – 24. července. Do té doby si užívejte sportu a léta, které bude snad i snesitelné.


› 26. června 2019

Dobrý večer, Vám všem. Velká cena K9 je minulostí. Musím uznat, že dnešek byl nadmíru náročný, a to jak pro nás, tak především pro Vás. Jsem strašně rád, že Vás i přes dnešní extrémní počasí dorazilo na 115. Musím uznat, že tato K9 byla z pohledu běžce asi nejtěžší od počátku, co ji pořádáme. Doufám, že se Vám dnešní závod líbil a užili jste si ho. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky . Fotografie, bodovačka poháru i diplomy čekejte klasicky během zítřka. Přeji dobrou noc. Zdraví Jakub.


› 26. června 2019

Poslední info. S přáteli závodníky jsme připravili ještě jednu, samoobslužnou, občerstvovačku v Němčicích – cca 2,5km. Bude zde voda i houbičky !!! Prosíme jen o to, abyste kelímky či houbičky neodhazovali po cestě a nechali je v blízkosti občerstvovačky. Bude teplo, a tak jsme se snažili udělat vše pro to, abyste se na trati cítil komfortně.


› 25. června 2019

Ceny a medaile máme připraveny, ale i ti, co neaspirují na stupně vítězů, nemusí věšet hlavu. Po vyhlášení budeme losovat 10 běžců, kteří si odnesou krásný multifunkční šátek od HUDY Pardubice .


› 25. června 2019

Zrovna jsme vyzvedli medaile, ale hned zítra je předáme některým z vás


› 25. června 2019

Posilujeme pitný režim. Bude teplo, my ale pitný režim nepodceňujeme!!! Čeká na Vás kromě klasických sudů s vodou a iontem, dalších více jak 100 vod, 40l Coly a na cca 5km extra občerstvovačka.


› 25. června 2019

Dobré ráno Vám všem. Velká cena Kunětické K9 se nezadržitelně blíží a tak pro Vás přinášíme informace, co můžete letos čekat. Tradičně je závod vyhlašován i jako samostatná sportovní akce. Tím pádem ve středu bojujete o medaile, ceny, ale i bonusové body na celkové pořadí v poháru.

Po celou dobu si budete moci ve stanu Hudy Pardubice vyzkoušet a zaběhat v nových trailovkách Kaptiva a Bushido od LaSportova. V cíli na Vás budou čekat skvělé koláče od Mlýna Janderov. K pití bude voda, Cola, iont a to nejdůležitější na konec. Vzhledem k počasí bude na 4,5 km a 5,5 km na velkém okruhu občerstovačka s vodou.

Po doběhnutí posledního závodníka proběhne vyhlášení. Ceny jsou krásné a tím děkujeme našim partnerům – HUDY Pardubice, Porter, Pernštejn – Pardubický pivovar a.s., BM Kávoviny, Mlýn Janderov a Volchem.cz

Startujeme ve středu 26. června v 18:00. Tímto Vás všechny upřímně zveme a na všechny se těšíme.


› 12. června 2019

Dobrý večer Vám všem. Na start dnešní 5. Malé ceny K9 se postavilo na start 125 běžců. Děkujeme všem, kteří jste v tomto parném počasí dorazili 🙂 Výsledky jsou již dostupné. Výsledky poháru, fotografie i diplomy budou k dispozici zítra dopoledne.
Další K9 bude slavnostní. I když startuje klasicky ve středu v 18:00, tak Velká cena Kunětické devítky bude trochu jiná. Čekejte občerstvení, ceny, medaile, tombolu a body násobící se koeficientem 1,5. Doufám, že si to všichni užijeme, tak jako dnes. Startujeme 26. června 🙂

 


› 11. června 2019

Ahoj Vám všem. Tak týden se s týdnem sešel a zítra je tu v pořadí 5 K9 a poslední test před Velkou cenou K9 🙂 Počasí bude veskrze letní a tak připravujeme dostatek vody. Též i vy nepodceňujte pitný režim, pořádně se před startem zavodněte, protože všichni víme, že i 9 km dokáže pěkně potrápit 🙂 Na všechny se zítra těším a ahoj v 18:00 na startu. Běhu zdar, zdraví Jakub.


› 30. května 2019

Dobré dopoledne Vám všem. Celková bodovačka, diplomy i fotografie jsou dostupné v příslušných sekcích. Další K9 se uskuteční 12. června a po ní nás už čeká Velká cena Kunětické devítky. Tento závod je vyhlášen i jako samostatný, s vyhlášením vítězů, s medailemi a cenami. Též se v tomto závodě bude násobit bodový zisk do poháru K9 koeficientem 1,5. Do té doby se mějte krásně. Zdraví Jakub a celý Team K9

!!! PROSÍM O POZORNOST !!!

Prosíme všechny závodníky, aby svá startovní čísla při závodě umístili viditelně podle pravidel atletiky na prsou (výjimku tvoří triatlonová přehazovačka). I když disponujeme cílovou kamerou, dvojitou kontrolou, tak čísla na zádech či bocích nohavic při průběhu více běžců doopravdy těžce dokážeme identifikovat. Z tohoto důvodu, pokud bude číslo umístěné na výše zmiňovaných místech, závodník obdrží k cílovému času penalizaci. Děkujeme za pochopení, jedná se o krok, který zajistí komfort nás všech.


› 29. května 2019

Dobrý večer. Děkujeme Vám všem, kteří jste dnes dorazili na v pořadí čtvrtou K9. Na start se postavilo 151 běžců – 50 na malý okruh a 101 na okruh velký. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Fotky, celková bodovačka a diplomy budou připravené během zítřejšího dopoledne. Doufám, že jste si dnešní závod užili a v půlce pracovního týdne jste si pořádně vyčistili hlavu J Další K9 se uskuteční 12. června. Zdraví Jakub.


› 28. května 2019

Ahoj Vám všem. Zítra v 18:00 odstartuje 4. Kunětická devítka 2019. Nebude pršet, nebude pražit sluníčko. Očekáváme polojasno a 16 stupňů. Takže zítra nabalit běžecké oblečení a botky a sejdeme se pod Kuňkou. Prezentace, tak jako vždy bude otevřena od 17:00 – 17:45. V 18:00 odstartují závodníci na velký okruh a za několik minut poté závodníci na okruh krátký. Běhu zdar a zítra ahoj. Zdraví Jakub.


› 16. května 2019

Dobré dopoledne Vám všem. Bodovačka poháru diplomy stejně i jako fotografie v lepší kvalitě jsou dostupné v příslušných sekcích. Těšit se můžete ještě na fotky od druhého fotografa, které též zanedlouho zveřejníme. Děkujeme za účast a běhu zdar na 4. Kunětická devítka 2019, jež se uskuteční 29. května. Zdraví Jakub.


› 15. května 2019

Hezký, teplý a suchý večer přeji všem, kteří dorazili na dnešní deštivou K9. Ačkoliv počasí nám po hodně dlouhé době nepřálo, tak i přes to dorazilo 98 statečných, kteří se deště nezalekli. Byli jste skvělí a děkujeme, že jste dorazili.

Výsledky jsou již k dispozici. Fotky, celková bodovačka a diplomy budou dostupné, tak jako vždy v průběhu zítřka. Mějte se krásně a za 14 dní, 29. května, ahoj. Zdraví Jakub.


› 25. dubna 2019

Dobré dopoledne, tak jak jsem již avizoval. Vše je hotovo. Fotografie v lepší kvalitě, diplomy a celkové body do poháru jsou připraveny k nahlédnutí. Mějte se krásně a v květnu ahoj. Zdraví JakubPS.: Kdo má zájem o permanentky na celý ročník nebo případně chce dopsat klubu do výsledovky/startovky prosím napište mně na ktspardubice@seznam.cz. Při prezentaci často není na tyto věci dostatek prostoru. Děkuji za pochopení.


› 23. dubna 2019
Běhu zdar, zítra startuje 2. Kunětická devítka a my Vám přinášíme informaci o malé změně, která doufám povede ke zrychlení prezentace. Na prezentaci budou tři přehledná stanoviště. První bude prezentace závodníků na dlouhý okruh, druhé bude pro závodníky na krátký okruh a třetí bude u mě a zde se budou registrovat závodníci, kteří nemají pro letošní ročník přiděleno startovní číslo nebo startují na K9 úplně poprvé. Na kraji prezentace bude listina pro držitele permanentek, ti svou účast pouze stvrdí svým podpisem. Doufám, že toto opatření povede k rychlejšímu odprezentování Vás všech 🙂
Tak zítra ve třech úhledných frontách a potom na startu ahoj 🙂 Zdraví Jakub

› 10. dubna 2019
Přátelé, kamarádi. Otvírák K9 pro letošní rok je za námi a byl to impozantní první závod. Na start se postavilo 149 běžců! Prezentace se trochu protáhla, kvůli vydávání čísel na letošní ročník a tak příště půjde vše jako na drátkách. Ale i přes to se start posunul jen o 3 minuty 🙂 Všichni jste doběhli do cíle a nikdo jste nezabloudil. Výsledky nyní zpracováváme a budou k nahlédnutí ještě dnes. Bodovačka poháru, fotografie a diplomy budou k nahlédnutí během zítřka. Uvidíme se opět za 14 dní, 24. dubna. Do té doby běhu zdar a případně ahoj v neděli ve Slatiňanech na X Duatlon Bára. Zdraví Jakub.

ARCHIV