2017

› 27. října 2017

Ahoj všem. Zítra v 10:00 odstartuje poslední K9 v tomto roce. Všichni máte možnost se tak rozloučit s tratí, spoluzávodníky a uzavřít s námi 4. ročník Kunětické devítky. Po doběhnutí posledního závodníka bude následovat vyhlášení vítězů poháru. Vyhlašovaní se mohou těšit na medaile a krásné ceny. Na věrné závodníky s více jak pěti starty čeká v cíli finisherská medaile. Počasí vypadá slibně, tak věřím, že se sejdeme v pěkném počtu a společně si poslední závod užijeme. Seznam vyhlašovaných naleznete níže. Zdraví Jakub.

Děkujeme všem našim sponzorům za důvěru a pomoc. Jmenovitě jsou jimi: FORD AUTO IN s.r.o., Certus Spedition s.r.o., Retia a.s., VPS Rosice a. s., Meduna kalírna, Chládek a Tintěra Pardubice a.s., výrobce kompresních podkolenek COLLM, Avantgard – košile, kravaty, vázanky a doplňky, X-Iont a Lokálka – české potraviny.


› 5. října 2017

Krásné deštivé ráno. Fotografie a celkové výsledky jsou dostupné v příslušných sekcích. Žlutě jsou zvýraznění ti, kteří budou pro letošní rok stát na stupních vítězů (mají odpovídající bodové ohodnocení a minimálně 5 startů). Též došlo ke korekci na malém okruhu a to konkrétně v kategoriích žákyň, kdy Adéla Hlaváčková z Hvězdy Pardubice byla vedena v mladší kategorii. Naštěstí i ve správné kategorii starších žákyň Adéla získala zlato na děleném místě s Emou Fialovou. V kategorii mladších žákyň poté Lucka Koblicová a Markétka Matoušková poskočila na 1. a 2. místo. Nejen jim gratulujeme ke krásnému výkonu.
 
U každého z vás je poté v bodovačce přidána nová kolonka „Pamětní medaile“. Tu pověsíme ji na krk každému, kdo měl alespoň 5 startů a proběhne cílem posledního letošního závodu K9.

› 4. října 2017

Ahoj Vám všem. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Konečná bodovačka poháru, diplomy a fotografie budou dostupné během zítřka. Mějte se moc pěkně. Uvidíme se až za více jak 3 týdny, v sobotu 28. října, kdy v 10:00 odstartuje poslední závod letošní K9. Budete mít možnost si naposled proběhnout trať K9, doběhnout si pro pamětní medaili či postavit se na stupně vítězů. Doufám, že se v tento sváteční den sejdeme v hojném počtu a ukončíme tak společně 4. ročník Kunětické devítky. Běhu zdar, Jakub.

› 27. září 2017

UPOZORŇJEME JEŠTĚ JENOU. STARTY K9 SE OD ZÁŘÍ POSOUVAJÍ NA 17:00. PREZENTACE POTÉ PROBÍHÁ OD 16:00 – 16:45. TAK NECHCI SLYŠET ŽÁDNÉ VÝMLUVY A VIDĚT POZDNÍ PŘÍCHODY 🙂
 
POZOR ZMĚNA. V ŘÍJNU SE K9 POSOUVÁ Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ Z 11. ŘÍJNA NA 4. ŘÍJNA. ČAS STARTU SE NEMĚNÍ!!!

› 13. září 2017

Osmá K9 je za námi. Jsem rád, že se většina z vás úspěšně poprala s každoroční změnou času startu závodu 🙂 Na start se postavilo 118 závodníku a všech 118 závod dokončilo. Výsledky a diplomy jsou dostupné v příslušních sekcích. Fotografie a bodovačka do poháru bude dostupná zítra dopoledne. Mějte se všichni fajn a dobrou noc. Jakub.
 
POZOR ZMĚNA. V ŘÍJNU SE K9 POSOUVÁ Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ Z 11. ŘÍJNA NA 4. ŘÍJNA. ČAS STARTU SE NEMĚNÍ!!!

› 17. srpna 2017

Dobré dopoledne. Fotografie a průběžná bodovačka je již dostupná v příslušných sekcích. Fotografie jsou poté k nahlédnutí i na FB. Užijte si zbytek prázdnin, léta, sluníčka a v září ahoj. Zdraví Jakub.


› 16. srpna 2017

Srpnová a v pořadí 7. K9 je za námi. Ještě půl hodiny před startem to vypadalo, že přes déšť dorazí jen hrstka skalních běžců, ale nakonec bylo vše jinak. Na startovní čáru se postavilo 112 běžců. Nakonec nám nepršelo, trať byla, dá se říci, relativně suchá a tak doufám, že jste si všichni závod užili. Výsledky jsou k nahlédnutí a diplomy ke stažení na webu závodu. Bodovačka poháru a fotografie budou klasicky během zítřka. Další K9 bude 13. záři a to již spadáme do podzimního režimu, takže starty budou od 17:00 !!! Též kdo má chuť zkusit delší běh po lesích, kopcích a loukách Žďárských vrchů nechť se přihlásí na náš další závod Saar Challenge. Více na www.saarchallenge.cz nebo Facebooku Saar Challenge. Zdraví Jakub.

› 24. července 2017

Po delší pauze jsou již výsledky do bodovačky a fotografie dostupné v příslušných sekcích. Fotografie si můžete též prohlédnout i na FB stránce Kunětické devítky. Další K9 proběhne 16. srpna v 18:00. Zdraví Jakub.


› 19. července 2017

V pořadí šestá K9 je za námi. Na start se i v tomto pardu postavilo na 108 závodníků. Děkujeme všem, kteří dorazili, jak běžcům, tak jejich doprovodům. Výsledky jsou již dostupné v sekci výsledky. Fotografie a celková bodovačka bude výjimečně přidána až v pondělí dopoledne. V tuto chvíli odjíždím do divočiny bez internetu a dalších civilizačních vymožeností.


› 28. června 2017

V pořadí 5. K9 je za námi. Deště jste se nedočkali, za to my při skládání trati ano 🙂 Na start se Vás i v tomto dusnu postavilo 98. Počasí nepřálo na osobáky, ale o to více jste potrénovali. Výsledky a diplomy jsou dostupné v sekci výslekdy. Fotografie a výsledky do bodovačky budou k dispozici během zítřka. Mějte se všichni krásně. Další K9 bude 19. července. Též se můžete registrovat na náš srpnový noční běh či trail Saar Challenge s trochu jinou porcí kilometrů 🙂 Zdraví Jakub a celý team K9.


› 1. června 2017

Celková bodovačka a fotografie jsou dostupné na webu závodu. Mějte se pěkně a užívejte si krásného počasí. Ten kdo tento víkend závodí, tak ať se mu daří a je se sebou spokojen a s některými ahoj na Czechmanu. Zdraví Jakub

 


› 31. května 2017

Všem přeji dobrý večer. Nevím, zda je to počasím nebo tím, že jsem tátou nebo úplně něčím jiným, ale dnes jsem měl z K9, z Vás i nás ohromnou radost. Běželo Vás opět vysoko přes sto – přesně 130. Je úžasné, že se z K9 za těch pár let stala běžecká akce, která není jen o výkonech, ale i o potkávání se, povídání si a užívaní si běhu takový jaký je. Děkujeme Vám všem.

Výsledky a diplomy jsou již dostupné v sekci výsledky. Fotky a celková bodovačka budou klasicky k nahlédnutí v průběhu zítřejšího dne. Další K9 proběhne až 28. června, mezitím však máte možnost si zaběhnout naši zbrusu novou Pernštejnskou 15, na kterou jste všichni upřímně zváni.

Zdraví za celý team K9 Jakub.

 


› 10. května 2017

Dnešní K9 stála za to. Bylo krásné počasí, ideální teplota na běh. Na start se postavilo 131 běžců, což je nový účastnický rekord. Děkujeme Vám všem, opět jsme si to my organizátoři a doufám, že i vy, užili. Výsledky a diplomy jsou k nahlédnutí a stažení v sekci výsledky . Fotografie a průběžná bodovačka bude jako vždy dodána v průběhu zítřejšího dne. Mějte se krásně a ve středu 31. května ahoj. Za celý team K9 zdraví Jakub.

 


› 10. května 2017

Konečně zase po dlouhé době vysvitlo sluníčko. Jsem o to radši, že to vyšlo na závod K9. Takže si nasaďte závodky a úsměvy a potkáme se v 18:00 na startu 🙂 Ahoj Jakub.


› 19. dubna 2017

Mrazivá 2. Kunětická devítka je za námi. Dnes byla taková zima, že i já jsem se musel alespoň zahřát na krátkém okruhu J Všem Vám musím pogratulovat, že jste v takové zimě a větru dorazili. Výsledky a diplomy jsou k nahlédnutí a stažení v sekci výsledky. Klasicky fotografie a celková bodovačka bude zveřejněna zítra. Mějte se všichni krásně. S některými se uvidíme už v sobotu u rozhledny Bára na našem terénním duatlonu. S ostatními se pak opět potkáme na 3. K9, která odstartuje 10. května. Zdraví Jakub.


› 12. dubna 2017

Dneškem odstartoval 4. ročník K9 a byl to díky Vám start více než velkolepý. Závodu se zúčastnilo 126 běžců. Myslím si, že to je nový účastnický rekord. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Fotografie a celkovou bodovačku doplníme během zítřka. Doufám, že jste si dnešek užili stejně jako my. Děkujeme za trpělivost při prezentaci, 126 lidí nacpat do PC není sranda. Příště už ale budete v systému a půjde to jako po másle. Též pro Vás máme novinku, a to je možnost stažení diplomu. Ten si můžete stáhnout hled vedle výsledkové listiny aktuálního závodu. Mějte se všichni krásně a ještě jednou děkujeme za úžasnou účast. Výjimečně už za týden ahoj. Zdraví Jakub a celý team K9.


› 12. dubna 2017

Dnes v 18:00 startujeme 4. ročník Kunětické devítky. Doufám, že se tešíte stejně jako my. Norové hlásí sucho a realtivně teplo Prosím, pokud můžete, doražte o trochu dříve, musíme si Vás zapsat do systému. Prezentace bude probíhat od 17:00 – 17:45. Sportu zdar a zítra ahoj. Jakub.


› 8. dubna 2017

Jak již mnozí z Vás ví, tak nám na jednom úseku K9 udělali lesníci doslova paseku (MAPA) . Tím se stala tato část trasy velmi nepřehledná. Dnes jsme se vydali na ono místo, dali se do práce a výsledkem je toto. Cestičku máte doslova zametenou Doufám, že se nyní nikdo z Vás neztratí Zdraví Jakub.


 

Trasa
Trasa
Diplom

 

› 7. dubna 2017

V neděli končí možnost si pořídit permanentku na závody K9. Zda o této možnosti uvažujete, máte nejvyšší čas se ozvat 🙂 Zdraví Jakub.

 

Diplom

 

› 31. března 2017

Ahoj Vám všem,
první start Kunětické devítky se nezadržitelně blíží. Pracujeme na obnově značení, řešíme doznačení míst, která nám lesníci vykáceli tak, že člověk neví, kam běžet, a ladíme vše na to, aby bylo opět vše v pořádku, a všichni jsme si mohli užít běžeckou sezónu pod Kunětickou horou. Každým rokem se snažím přijít s něčím novým. Jednak mě posouvat závod kupředu moc baví, a také chci, abyste si závody co nejvíce užili. Letošní novinka je vážně velký krok kupředu. Každý, kdo se zúčastní jakéhokoliv závodu, ať těch velkých sobotních nebo klasické středeční Kunětické devítky, tak si bude moci po závodě stáhnout z našich stránek finisherský diplom. Na něm bude kromě jména zaznamenána i kategorie, pořadí v kategorii, celkové pořadí a čas. Nově od tohoto roku budete mít hmatatelnou památku na jakýkoliv námi pořádány závod. Sportu zdar. Jakub.

Diplom

 

  • 2.2.2017

Jiřík G. Hofman, jeden ze skalních běžců K9, se mě nedávno zeptal, zda neplánuji vydávat permanentky na celý seriál. No, do té doby ne, ale znáte to, začalo mně to vrtat hlavou a rozhodl jsem se tento smělý nápad uvést v realitu Takže, kdo bude chtít, tak tomu exkluzivně připravíme osobní permanentku na celou K9. Výhodou je, že nemusíte každý závod sebou nosit peníze, donutíte se jít na K9, i když se Vám nechce, a každému k této permanentce dáme startovní číslo dle jeho výběru zdarma – a to se už vyplatí Kdo bude mít zájem, prosím kontaktujte mě po FB či do mailu (ktspardubice@seznam.cz) . Mějte se pěkně a už vyhlížíme duben!!! Ahoj Jakub.