aktuality_kuneticka9_20162019-05-16T09:45:12+00:00
 • 31.12.2016

Milí přátelé, dnes je poslední den v roce, a tak bych rád trochu zabilancoval. Máme za sebou 3 ročníky Kunětické devítky. Vidím to jak včera. Začínali jsme s plastovým stolkem a čekali, zda někdo vůbec na 1. závod dorazí. Bez reklamy, bez partnerů, jen tak z čisté touhy uspořádat pod Kunětickou horou běžecký závod. Tenkrát Vás dorazilo 40, a tím se začala psát naše historie. Nyní je Vás na startu každého závodu v průměru okolo sta. Jsem rád, že se poctivá práce a dřina vyplácí i v dnešní době. Každým rokem se snažíme přinést do závodu něco nového. Díky Vám i našim partnerům, kteří naší práci fandí a podporují nás, se to daří. Tímto bych chtěl Vám všem poděkovat, a když říkám všem, tak všem – běžcům, jejich doprovodům, partnerům, kamarádům, co mně pomáhají, a rodině, která mě podporuje a často musí vydržet mé nálady. 🙂

V následujícím roce jsme si pro Vás připravili několik novinek. První a největší je ta, že startujeme nový multisportovní projekt „Race4u“, který sdružuje všechny závody pořádané námi. Nabízí především běžecké akce, ale v následujících letech chceme uspořádat i zajímavý triatlon. Ty, co rádi jezdí na kole, bych rád pozval na terénní duatlon, který proběhne na konci dubna ve Slatiňanech u rozhledny Bára. Dal jsem si záležet na tom, aby trať pořádně prověřila Vaše schopnosti. 🙂

Co se konkrétně K9 týče, tak web má nový vzhled, který oficiálně odstartuje 1. ledna. Novinkou roku 2017 je transformace Velké ceny K9 na „Pernštejnskou 15“. Závod bude samostatnou sportovní akcí s aspirací na větší a významnější sportovní akci, přitom se nebude započítávat do seriálu K9. Trať „Pernštejnské 15“ představuje dva krosové okruhy, jež jsou odlišné od klasické K9. Poslední a nejočekávanější informací je pak odtajnění termínovky K9/2017. Tu naleznete již na nové stránce.

Mějte se všichni pěkně, oslavte poslední den v roce, jak se patří, ……….a ahoj v dubnu. Jakub.

 • 25.10.2016

Letošní ročník byl pro Kunětickou devítku co do účasti zlomový. Osmi závodů z dvanácti se zúčastnilo více jak sto běžců. Nejvíce se Vás sešlo na 8. závodu – 129 startujících. Za celou sezónu cílem proběhlo 1120 závodníků a alespoň jednou se K9 zúčastnilo na 696 osob. To jsou krásná čísla na regionální závod. Dále každý kdo startoval tak dorazil do cíle, jen pár jednotlivců zakufrovalo a ani na jeden závod nepršelo – což jsou neméně důležité informace 🙂 Rekord trati poté drží Jan Volár – 30:40.6.

Další rok se budeme snažit pro Vás připravit opět něco nového, takže se nechte překvapit, co to bude 🙂 Teď se věnujte podzimní přípravě a především nezapomeňte odpočívat. Naposled v tomto roce se můžeme potkat 11. prosince na Adventním běhu pro Eričku, pak už delší pauza a v dubnu odstartuje 4. ročník Kunětické devítky.

Moc děkujeme, všem že nás podporujete. Děkujeme partnerům za velikou podporu a děkujeme každému z Vás, komu stojí za to, nám říci či napsat, že se závody líbí. Věřím, že i v následujícím roce Vás nezklameme.

Mějte se pěkně, zdraví za celý organizační tým Jakub.

 • 22.10.2016

Výsledky poslední K9 v tomto roce jsou k nahlédnutí na stránkách závodu. Tímto závodem a následným vyhlášením jsme ukončili 3. ročník Kunětické devítky. Detailnější ohlédnutí za tímto rokem společně s fotografiemi čekejte v pondělí. Do této doby se mějte pěkně a přeji Vám krásný víkend. Zdraví Jakub.

 • 21.10.2016

Zítra společně ukončíme 3. ročník Kunětické devítky. Počasí nám vyjde i po dvanácté bez deště, což je více než skvělé. Po dokončení závodu bude následovat vyhlášení vítězů poháru Kunětické devítky. Ti obdrží krásné a hodnotné ceny. Kompresní návleky, podkolenky a poukazy na výběr kompresních doplňků od firmy COLLM, dárkové poukazy na výběr potravin v obchodě se zdravou výživou Lokálka – české potraviny, oblečení od Avantgard – firemní košile a doplňky – výrobce košil, vázanek a doplňků, kvalitní pití se soukromého archivu Kunětická devítka 🙂 a mnoho dalších zajímavých cen. Hlavní cenu poskytl FORD AUTO IN s.r.o.. a není to nic jiného než víkendové zapůjčení automobilu FORD. Kdo tuto cenu obdrží, však neprozradím 🙂

Tímto bych chtěl velmi poděkovat našim partnerům, bez jejich přičinění a aktivní pomoci by Kunětická devítka nemohla proběhnout v tak vysoké kvalitě. Děkujeme výše uvedeným a neméně děkujeme Certus spedition sro, Retia a.s., Meduna kalírna, Východočeské plynárenské strojírny, Chládek a Tintěra a.s., X-Iont, Elitchem s.r.o. a Pardubický kraj.

Přeji Vám klidné páteční odpoledne a zítra v 10:00 na startu poslední K9 v tomto roce ahoj.

Zdraví Jakub.

 • 11.10.2016

Poslední body jsou rozdány a je jasné, kdo se umístil na stupních vítězů. Pouze připomínám, že pro klasifikaci do koncového pořadí bylo potřeba zúčastnit se alespoň pěti závodů. Do konečného pořadí se poté započítává osm nejlepších výsledků. Při rovnosti bodů rozhoduje počet startů. Díky stanovení minimálního počtu startů například vznikla zajímavá situace, kdy v kategorii ŽENY B, obsadily závodnice v bodovačce první místa, ale nemají potřebný počet startů. Proto se do konečné klasifikace nemohou započítat a tak přenechávají bednu závodnicím sice s menším bodovým ohodnocením ale s potřebným počtem startů.

Slavnostní vyhlášení proběhne po doběhnutí posledního závodníka na posledním závodě, který odstartuje v sobotu 22. října od 10:00. I když poslední závod není bodovaný, tak doufám, že i tak se sejdeme v pěkném počtu, abychom vytvořili pěknou atmosféru vítězům a mohli se společně rozloučit s letošní sezónou.

Mějte se pěkně. Zdraví Jakub

 • 11.10.2016

Předposlední K9 je za námi. I v tomto sychravém počasí se na start postavilo na 84 běžců. Nálada byla jako vždy skvělá a nebyla ani nouze o pěkné výkony. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Do 24 hodin budou zveřejněny fotky a i konečné pořadí v poháru Kunětické devítky, jelikož dnes proběhl poslední bodovaný závod. Poslední K9 proběhne v sobotu 22. října v 10:00. Po doběhnutí posledního závodníka bude následovat slavnostní vyhlášení vítězů poháru. Mějte se všichni fajn a děkujeme, že jste dorazili. Zdraví Jakub a celý Team K9.

 • 11.10.2016

Zítra nás čeká poslední bodovaný závod K9 a na něm se rozhodne o konečném pořadí. Počasí vypadá i na zítřek slibně. Pravda je, že je již podzim a mraky jsou nevyzpytatelné a je možné, že i ta nějaká kapka spadne. Každopádně by to byl první mokrý závod v tomto roce, a co by to byla K9 bez jednoho deště 🙂 Rád bych Vás s předstihem pozval na Adventní běh, který bude letos trochu jiný (upoutávka výše). Ten přednostně nebude orientovaný na výkon ale pro dobrou věc a pomoc. Mějte se všichni pěkně a zítra v 17:00 ahoj na startu předposlední K9. Zdraví Jakub.

 • 29.09.2016

Na start sváteční K9 se postavilo 98 běžců, což nás mile překvapilo. Je vidět, že sportovci nezahálí ani o svátečním dopoledni 🙂 Výsledky závodu, též i výsledky do bodovačky poháru a fotografie jsou dostupné v příslušných sekcích. Další závod nás čeká 12. října v 17:00. Zde se definitivně rozhodne, kdo bude na bedně v celkovém pořadí Kunětické devítky – středečního poháru v cross-country běhu. Mějte se všichni pěkně. Zdraví Jakub.

 • 27.09.2016

Ahoj běžci. Zítra je svátek a my tak startujeme v 10:00. Má být krásně, tak doufám, že nebudete lenit v posteli a Den české státnosti odstartujete během 🙂 Navíc se jedná o předposlední možnost zasáhnout do celkového pořadí K9. Budeme se na Vás těšit.

 • 15.09.2016

Fotografie a průběžná bodovačka jsou dostupné v příslušných kategoriích. Pomalu se blížíme do finále a již v tuto chvíli lze částečně odhadnout, kdo bojuje o nejvyšší příčky v poháru K9. Příští závod může rozhodnout o vítězích. Jsem sám zvědav, jak vše v jednotlivých kategoriích dopadne. Mějte se pěkně a za 14 dní se opět uvidíme na startu. S těmi kdo budou startovat příští sobotu v Hlinsku na Saar Challenge se potkáme o trochu dříve 🙂 Běhu zdar, Jakub.

 • 14.09.2016

První poprázdninová K9 je za námi. I když se start posunul o hodinu dříve, tak to na účasti nebylo vůbec znát. Na start se postavilo 111 závodníků. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Průběžné pořadí, které spěje ke svému finále, bude, stejně jako fotografie zveřejněno v průběhu zítřka. Děkujeme všem za účast a opět se uvidíme za 14 dní ve středu. Jelikož na tuto středu připadá svátek, tak start je výjimečně posunut na 10:00.

S pozdravem Jakub a celý team K9.

 • 12.09.2016

Tuto středu odstartuje v pořadí 9. závod Kunětické devítky. Čeká nás opět prosluněný a teplý den. Připomínáme hlavní změnu, start je kvůli dřívějšímu stmívání posunut na 17:00.

Druhá zářijová K9 připadá na svátek, tak je start posunut pro Vaše pohodlí na dopoledne. Startovní výstřel zazní v 10:00. V srpnu již jdeme do finále, 12. října bude předposlední závod opět v řádném podzimním termínu – start v 17:00. Finálový závod s následným vyhlášením vítězů poháru K9 proběhne v sobotu 22. října od 10:00.

Tak ve středu na startovní lajně ahoj. Zdraví Jakub.

 • 18.08.2016

Dobré ráno všem běžcům a příznivcům Kunětické devítky. Průběžná bodovačka K9 a fotografie jsou dostupné v příslušných sekcích. Mějte se pěkně. Zdraví Jakub.

 • 17.08.2016

Poslední prázdninová K9 je za námi. Děkujeme všem, co dorazili. Dnes se nám opět podařil posunout účastnický rekord. Na start se postavilo 129 závodníků. Výsledky jsou již dostupné v příslušné sekci. Výsledky do bodovačky a fotografie budou přidány, jak je zvykem, během zítřejšího dne. Mějte se všichni pěkně a užívejte zbytku léta. My se opět uvidíme 14. září. POZOR od září startujeme kvůli dřívější tmě již od 17:00. Prezentace bude probíhat od 16:00 – 16:45. Zdraví Jakub.

 • 17.08.2016

Přeji krásné ráno všem. Dnes na K9 opět vyjde krásné počasí. Musíme to zaklepat, ale tento rok je to za odměnu 🙂 V šest na startu se na Vás těšíme. Klidný den přeje Jakub.

obrázek

 • 15.08.2016

Tuto středu, po měsíční odmlce, bude startovat srpnová K9. Počasí bude opět přát sportovním výkonům. Každý kdo bude mít chuť si zaběhat je upřímně vítán. Věřím, že po vzoru českých sportovců, kteří bojují na OH o cenné medaile, se nenecháte zahanbit a dorazíte v hojném počtu 🙂 Zdraví Jakub.

 • 02.08.2016

Ačkoliv jsme čekali do poslední chvíle a doufali, že se nám podaří uspořádat noční běh, tak Vám musím oznámit smutnou věc. Bohužel se nepodařilo naplnit minimální počet startujících, aby bylo možné tuto akci uspořádat. Dnes při ukončení registrace máme na startovce 14 běžců a takovýto počet nám neumožňuje noční běh kvalitně zorganizovat a především zabezpečit. Velmi mě to mrzí, ale i takový je život. Na tuto akci určitě nezanevřeme a do příštího roku uděláme vše pro to, aby se noční běh mohl opět uskutečnit. Za podporu Vám všem děkuje celý team K9.

Mějte se moc pěkně, užívejte léta. Zdraví Jakub

 • 14.07.2016

Dobré deštivé ráno. Bodovačka a fotografie jsou dostupné na v příslušných sekcích. Mějte se všichni pěkně a v srpnu se budeme na Vás opět těšit. Zdraví Jakub.

 • 13.07.2016

Před chvílí skončila 7. Kunětická devítka. Na start se postavilo 103 závodníků a v ideálním počasí tak mohli mezi sebou poměřit síly. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Fotografie a bodovačka do poháru bude klasicky dostupná během zítřka. Mějte se všichni pěkně, děkujeme všem za účast a 17. srpna na další K9 ahoj.

 • 11.07.2016

Je to tu. O prázdninách běháme pouze jednou za měsíc a naše první prázdninová K9 odstartuje tuto středu. Počasí nebude tak extrémní jako v posledních dnech, což asi všichni jistě oceníme. Mějte se všichni pěkně. Užívejte si léta, sportu či dovolené a ve středu pod Kunětickou horou ahoj. Zdraví Jakub.

 • 02.07.2016

Noční běh K9 NIGHT RUN se pomalu blíží. Pokud se chcete závodu zúčastnit, neváhejte a využijte online registrace se zvýhodněným startovným. Deadline pro registraci bude 29. července, kdy se ukáže, jestli počet Vás přihlášených dovolí závod uspořádat, či Vás bude málo a závod budeme bohužel muset kvůli malému zájmu po dvou letech zrušit.

I když startovka zatím zeje prázdnotou, pevně věřím, že i letos se okolí Kunětické hory rozzáří pod Vašimi čelovkami a třetí ročník tohoto závodu budeme moci společně zrealizovat. Jako vždy na Vás bude čekat záživná trať odlišná od klasické Kunětické devítky, vyhlašování vítězů v jednotlivých kategoriích, medaile, ceny a prostě vše jako na každém jiném závodě – jen s tím rozdílem, že zde je startovné symbolické 🙂

 • 02.07.2016

Velká cena Kunětické devítky – 25. června 2016. Video ze závodu od Vaška Jaroše. Děkujeme 🙂

obrázek

 • 27.06.2016

Na start Velké ceny Kunětické devítky se postavilo v horkém sobotním dopoledni na 83 běžců. Ti se v boji o medaile hrdě poprali jak se soupeři tak s počasím, které pro vrcholové výkony nebylo doopravdy ideální. Závod jsme si ale všichni užili. Medaile a ceny byly rozdány, vypilo se na 50l ionťáku a hlavně nikdo nezkolaboval na trati, což hodnotím jako největší úspěch 🙂 Moc bych chtěl poděkovat Pohance – jídelně pro zdraví od které měli vítězové krásné celozrnné chleby a vy všichni Vitaminátory. Též děkuji za krásné zdokumentování závodu skvělému fotografovi Honzovi Čejkovi, který fotí nejen sportovní akce, ale třeba i svatby.

Výsledky do celkového hodnocení poháru jsou přidány a též i fotografie. Další závod K9 nás čeká již klasicky ve středu od 18:00 a to 13. července. Do té doby si užívejte léta, sportovních výkonu a pohody. Zdraví Jakub.

 • 25.06.2016

Tak dneska to bylo něco. Každý, kdo doběhl, je vítěz. Gratuluji všem, kteří se nezalekli veder a dorazili na závody. Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Pořadí do celkového poháru a fotografie budou dostupné v průběhu pondělního dopoledne. Mějte se všichni pěkně a obsáhlejší ohlédnutí za závodem dodám, až se vzpamatuji z úžehu 🙂 Zdraví Jakub.

 • 24.06.2016

Zítra v 10:00 startuje Velká cena Kunětické devítky. Počasí vypadá velice slibně a pro všechny to bude rychlý a suchy závod. Každý startující, bude mít navíc na prezentaci připravené zdravé překvapení. Prezentace bude otevřena od 8:45 – 9:45 a moc prosíme, dostavte se na ni s časovou rezervou. Mějte se všichni pěkně a přeji Vám klidný pátek. Zdraví Jakub.

 • 25. června 2016

Tuto sobotu nás čeká Velká cena Kunětické devítky a my přinášíme podrobné propozice. Závod je vyhlášen jako samostatná akce a je součástí regionálního běžeckého poháru ISCAREX Cup a běžeckého seriálu Kunětická devítka. Po ukončení závodu proběhne vyhlašování nejrychlejších běžců v jednotlivých kategoriích na jednotlivých tratích. Bodový zisk z tohoto závodu se též započítává do celkového hodnocení Kunětické devítky a násobí se koeficientem 1,5.

 • 16.06.2016

Průběžná bodovačka a fotografie jsou dostupné v příslušných sekcích. Přístě se uvidíme 25. června na startu Velké ceny Kunětické devítky. Mějte se všichni pěkně a sportu zdar. Zdraví Jakub.

 • 15.06.2016

Ten, kdo dnes dorazil na K9 byl mile překvapen. Na start se postavilo 107 běžců a ačkoliv celý den pršelo, tak na start přestalo a vysvitlo sluníčko. Děkujeme všem za účast, jak závodníkům, tak doprovodům. Výsledky jsou dostupné v příslušné sekci. Fotografie a průběžné pořadí bude dostupné do 24 hodin. Příští K9 odstartuje výjimečně v sobotu 25. června v 10:00. Do poháru se budou započítávat body z tohoto závodu koeficientem 1.5. Závod je též vyhlášen jako samostatný, takže Vás čeká vyhlášení nejrychlejších běžců v jednotlivých kategoriích, medaile, diplomy, ceny a ještě něco navíc – těšte se 🙂 Mějte se všichni pěkně. Zdraví Jakub a celý team K9.

 • 14.06.2016

Zítra v 18:00 startuje 5. závod Kunětické devítky a nás konečně čeká pořádné krosové počasí. Připravte si nohy a běžecké boty, které netřeba leštit 🙂 Pláštěnku však nechte doma, na závod určitě pršet nebude. Tak zítra pod Kunětickou horou ahoj. Zdraví Jakub.

 • 26.05.2016

Fotografie a celková bodovačka je dostupná v příslušných sekcích. Děkujeme všem za včerejší krásnou atmosféru. Do dalšího závodu nás dělí tři týdny a tak se uvidíme až 15. června. Poté nás čeká Velká cena Kunětické devítky, která odstartuje v sobotu 25. června. Závod bude opět vyhlášen jako samostatný s vyhlašováním vítězů a body do celkového poháru se budou navíc násobit a to koeficientem 1.5.

Tešte se také na každoroční Noční běh, který odstartuje 6. srpna v 22:00 a na který se již v tuto chvíli můžete na stránce závodu v sekci registrace přihlásit 🙂

 • 25.05.2016

Dnešním dnem je za námi 4. závod K9. Na trať se postavilo na 113 běžců. Dnešním vítězem se stal na dlouhé trati Honza Volár v novém traťovém rekordu – 30:40,6 !!! Ten odolával z dob historicky první K9 z 9. dubna 2014. Tehdy do cíle doběhl Petr Losman v čase 31:13,8. Tento skvělý výkon je hozená rukavice pro všechny borce a hlavně pro Miloše Kratochvíla 🙂 Výsledky jsou dostupné v sekci výsledky. Fotogalerie a bodovačka do celkového poháru bude k dispozici do 24 hodin. Děkujeme všem co dnes přišli závodit a fandit. Mějte se pěkně a děkujeme. Zdraví Jakub.

 • 25.05.2016

Dnes nás čeká další ze středečních závodů K9. S počasím to vypadalo všelijak, ale jak vše napovídá, tak nás čeká odpoledne bez deště a s příjemnými běžeckými teplotami. Těším se na Vás a v 18:00 pod Kunětickou horou ahoj. Zdraví Jakub.

 • 12.05.2016

Bodovačka do celkového pořadí poháru je dostupná v sekci pořadí. Fotografie jsou též přidány. Konečně se nám podařilo vyfotit obávané schody a poprvé je vidět i to, že K9 na některých místech doopravdy bolí 🙂 Užívejte si sluníčka a mějte se pěkně. Zdraví Jakub.

 • 11.05.2016

Ahoj, výsledky jsou již dostupné v příslušné sekci. Celkové pořadí v poháru a fotografie budou přidány během zítřka. Děkujeme všem 119 závodníkům i jejich početnému doprovodu za to, že jste, avšak tak jako vždy, udělali ze závodu krásnou a pohodovou akci. Mějte se všichni pěkně a za 14 dní, 25. května, se na Vás opět budeme těšit, Zdraví Jakub a celý Team K9.

 • 10.05.2016

Zítra nás čeká po delší odmlce další K9. Počasí hovoří jasně a všichni si tak užijeme pohodové slunečné sportovní odpoledne. Prezentace jako vždy probíhá od 17:00 – 17:45 a startovní výstřel zazní v 18:00. Užívejte si slunečné úterý a zítra ahoj. Zdraví Jakub.

 • 21.04.2016

Fotografie a průběžné pořadí po druhém závodě v bodovačce K9 jsou přidány v příslušných sekcích. Mějte se všichni fajn, užívejte sluníčka a 11. května se opět uvidíme. Zdraví Jakub.

 • 20.04.2016

Děkujeme za dnešní závod všem, kteří dorazili. Ačkoliv tuto zprávu píši ještě z Kunětické hory, tak mohu sdělit, že výsledky jsou již dostupné v sekci výsledky. Fotografie a celkové pořadí v poháru bude dostupné během zítřka.

Mějte se všichni pěkně, běhu zdar a 11. května pod Kunětickou horou ahoj. Zdraví Jakub a celý team K9.

 • 20.04.2016

Dnes se opět přihlásila jasná obloha, z čeho máme velkou radost. Mnozí z Vás jste odolní a závodíte i v dešti, ale není nad pěkné počasí 🙂 Dnešní závod bude rychlý a očekávají se nové osobní rekordy. Ti, co běželi půlmaraton, jsou krásně rozběhání na delší tratě a nebude pro ně problém ještě z větší intenzitou nastoupit na poloviční K9. Jsem na Vás zvědav.

Rád bych Vás také pozval na aktualizovanou stránku našeho trailového závodu ve Žďárských vrších SaarChallenge. Zvýhodněné startovné, které je jedno z nejlevnějších v ČR na obdobný charakter závodu platí do 31.5.

Mějte se pěkně a za pár odpoledne na startu ahoj. Běhu zdar. Jakub

 • 13.04.2016

První Kunětická devítka je za námi. Úspěšně jsme zavedli novou časomíru a i přes malé posunutí startu o 10 minut vše proběhlo tak jak mělo. Na start se Vás celkem postavilo 111 – krásné číslo pro první závod. Doufám, že jste si závod užili a líbil se Vám. Příští K9 bude prezentace výrazně rychlejší, protože vy, co už máte číslo, pouze zaplatíte startovné. Průběžné pořadí a fotografie jsou dostupné v příslušných sekcích.

Další Kunětická devítka výjimečně proběhne kvůli nabitému běžeckému dubnu již za týden. Mějte se všichni pěkně a děkujeme, že jste přišli. S pozdravem Jakub a celý Team K9.

 • 12.04.2016

Už se nemohu dočkat zítřka na první letošní K9. V posledních dnech panujícího aprílového počasí jsem byl napnut, jak to nakonec dopadne a zda nám příroda bude přát či ne. I když správný běžec nezná špatné počasí, že? 🙂 Jak se zdá, tak vše vyjde. Trať pomalu vysychá a až na jednu nebo dvě louže je bez problémů. Mějte se všichni fajn, připravte si nohy na schody a zítra v 18:00 na startu ahoj. Jakub.

obrázek

 • 06.04.2016

Přesně za týden, dne 13. dubna v 18:00, bude zahájena letošní běžecká sezóna na Kunětické hoře na klasických tratích Kunětické devítky. Nová startovní čísla jsou vytisknuta a nová časomíra připravena na ostré otestování.

obrázek

Startovní výstřel zazní v 18:00. Prezentace bude opět probíhat na místě od 17:00 – 17:45. Prosím o dostavení na prezentaci včas z důvodu zadání Vašich dat do nového systému časomíry. Start 1. závodu vychází i na test finální formy Pardubického půlmaratonu, takže kdo nepoběží K9 jako by nebyl 🙂 Tak za týden ahoj. Zdraví Jakub.

 • 01.02.2016

Zdravíme všechny běžce a příznivce K9. Opět se hlásíme s aktuálními informacemi pro tento rok. Startovní čísla budou pro tento rok nová. Každý závodník bude opět číslo vlastnit a se svým číslem bude startovat na všech závodech K9. Pokud by někdo z Vás číslo zapomněl, tak dostane číslo rezervní anebo Vám ho napíšeme jako při triatlonech na ruku. Pokud číslo ztratíte, tak Vám vystavíme nové.

Všude se sice zdražuje, ale startovné i pro tento rok zůstává stejné 🙂

Startovné

– velký okruh 50,-
– malý okruh 30,-
– malý okruh děti a mládež 20,-
——————————–
– startovní číslo na celý seriál – jednorázově 30,-

Poslední novinku si ještě necháváme pro sebe. Brzy ji tu však napíšeme. Venku je v posledních dnech skoro jarní počasí, tak přeji mnoho naběhaných kilometrů. Mějte se všichni pěkně.

S pozdravem za team K9 Jakub Jaroš.

 • 01.02.2016

Termínovka závodů je hotova. Postupně zde budeme zveřejňovat novinky, které nás v tomto roce čekají. Jako první zde uvedeme několik informací, jež se týkají termínovky.

První informace je ta, že v sobotu 25. června v 10:00 odstartuje Velká cena Kunětické devítky, která bude součástí ISCAREX Cupu. Tento závod bude vyhlašován samostatně a do bodování poháru bude násoben koeficientem 1,5.

Starty K9 budou jako vždy: duben – září v 18:00; září – říjen v 17:00.

Jeden závod, pořádaný dne 28. září připadá na svátek a proto jsme rozhodli, že start závodu přesuneme z klasických 17:00 na dopoledních 10:00. Proč si nezaběhnout závod o svátečním dopoledni, že? 🙂

Poslední závod K9 připadne také na sobotu. Start bude v 10:00 a po doběhnutí posledního závodníka proběhne slavnostní vyhlašování vítězů poháru. Vyhlášení tak proběhne opět za světla a relativního tepla.

 • 01.01.2016

Vítáme Vás v novém roce na webu Kunětické devítky – cross coutry běžeckých závodů okolo Kunětické hory. V tuto chvíli připravujeme aktuální termínovou listinu, která bude zveřejněna 1. února 2016.

Přejít nahoru