aktuality_adventnibeh 2017-12-11T14:33:13+00:00

› 11. prosince 2017

Poslední setkání na trati Kunětické devítky je za námi. Moc děkujeme všem, kteří dorazili podpořit dobrou věc. Ačkoliv jsme se sešli v komorní atmosféře v počtu 52 běžců, tak i přesto se vám podařilo pro Adámka vybrat 13.510,- Kč. Navíc po závodě jsme si všichni dali čaj či grog a mohli jsme si popřát klidné Vánoční svátky a vše dobré do Nového roku. V průběhu celého závodu (a i celého ročníku) panovala přátelská až rodinná atmosféra a toho si vážím nejvíce. Jsem rád, když vidím, že se bavíte, chováte se k sobě slušně, férově a že K9 není vlastně jen závod, ale i místo, kde se setkáváte s přáteli a jdete si vyčistit hlavu uprostřed pracovního týdne.

Mějte se všichni krásně, užívejte zimního počasí, svátků a času stráveného se svou rodinou a přáteli. Zima se překulí a my se opět uvidíme v dubnu již na 5. ročníku Kunětické devítky. Zdraví a děkuje Jakub.

PS: Fotky a výsledky budou dostupné v průběhu zítřka 🙂

› 8. prosince 2017

Dobré dopoledne, tak to vypadá, že i na Adventní běh nám bude přát počasí, i když opět bez sněhu. Oproti minulému roku zdvojnásobíme grog, takže doufám, že 60 litrů bude stačit 🙂 Též prosím běžce K9, kteří mají stále své číslo, nechť ho vezmou sebou i na tento běh 🙂 Tak ahoj v neděli. Zdraví Jakub.